zdj czytajacy chlopiec

Mała przypominajka: przed wakacjami księgozbiór naszej biblioteki szkolnej wzbogacił się o sporą liczbę nowych książek, o które prosiliście w ankietach. Zachęcamy serdecznie do ich wypożyczania i życzymy przyjemnej lektury :)

Hanna Włosek, Bożena Jakubowicz

 ksiazka dobra rzecz 1

Zgodnie z założeniami NPRC, w pierwszych dniach nowego roku szkolnego rodzice uczestniczący w zebraniach zapoznali się z prezentacją multimedialną pt.: "Książka - dobra rzecz! Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży", z której dowiedzieli się, że czytanie pociechom na każdym etapie życia to same korzyści :)"

batch NC dobre

W dniu 6 września uczniowie klas siódmej i ósmej wraz z wychowawcami uczestniczyli w dwunastej edycji Narodowego Czytania w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie.

bookcrossing plakat

Drodzy uczniowie!
Przy bibliotece w budynku przy ul. Szkolnej uruchomiłyśmy półkę bookcrossingową.

zdj główne zabierz ksiązkę na akacje

Drodzy uczniowie!
Z przyjemnością zawiadamiamy Was, że do naszej biblioteki szkolnej trafiły już książki zakupione w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Czytelnictwa zgodnie z Waszymi sugestiami w ankietach.

porozumienia zdj1

Drodzy uczniowie! Informujemy, że zgodnie z założeniami Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego jesteśmy uczestnikiem, biblioteka szkolna zawarła porozumienia o współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Adama Mickiewicza w Gogolinie oraz z Samorządem Uczniowskim i Radą Rodziców naszej szkoły.

NPRCz

Miło nam powiadomić wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców, że nasza szkoła została beneficjentem Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021–2025”.