UM Gogolin zdj1

Już po raz trzeci uczniowie z klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z naszymi włodarzami w Urzędzie Miejskim w Gogolinie w ramach zajęć z wiedzy o społeczeństwie.

batch IMG 20260325 WA0020

20 marca do naszej szkoły zawitał szczególny gość, pan Aleksander z Bractwa Rycerskiego Kerin. Przyjechał do nas z pokazem historycznym dla uczniów klas 4-7.

 batch IMG 8989

12 marca 2026 roku nasza męska drużyna w piłce siatkowej zajęła I miejsce w etapie powiatowym, tym samym awansując do 1/2 Finału Wojewódzkiego!