Uczniowie naszej szkoły już piąty raz skorzystali z zaproszenia Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Górażdżach na Gminny Turniej Sprawnościowy ,, Zwyciężaj Siebie” w dniu 15.05.2015.

Po rywalizacji sportowej odbył się również piknik integracyjny na boisku szkolnym w Górażdżach. Wszyscy zawodnicy zatroszczyli się o miłą atmosferę w duchu sportowej rywalizacji podczas zawodów. W czasie ośmiu konkurencji sprawnościowych mali sportowcy mieli okazję wykazać się swoją tężyzną fizyczną. Zmagania były bardzo zacięte ponieważ do ostatniej chwili nie było można wyłonić lidera zawodów. Ostatecznie zwyciężyła szkoła z Górażdży uzyskując łącznie 30 punktów. PSP nr 3 w Gogolinie zajęła drugie miejsce z 27 punktami na koncie. Dalsze miejsca uzyskała PSP nr 2 w Gogolinie, PSP w Kamieniu Śląskim oraz PSP w Malni. Wszyscy biorcy udział w turnieju otrzymali na zakończenie nagrody i uczestniczyli w posiłku zorganizowanym przy ognisku.