batch IMG 20240209 WA0019

W piątek 09.02.2024 w Stowarzyszeniowej Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Górażdżach odbyły się eliminacje gminne w tenisie stołowym.

Pierwsze miejsce w turnieju indywidualnym zajął David Lepich z klasy 6A, natomiast 4 miejsce uzyskał Michał Wietrzyk również z klasy 6A. Obaj uczniowie reprezentowali naszą szkołę w turnieju powiatowym.
W rozgrywkach gminnych w grze zespołowej pierwsze miejsce i i awans do rozgrywek powiatowych wywalczyli chłopcy w następującym składzie: David Lepich, Paweł Motza oraz Rafał Jaschkwitz z klasy 6A. W turnieju gminnym naszą szkołę reprezentował również Paweł Hejna z klasy 6A i Wiktor Sieńczak z klasy 6A. Dziękujmy szkole podstawowej w Górażdżach za bardzo dobra i sprawną organizację turnieju.

Nastepnie drużynowo chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego, zdobywając pierwsze miejsce w powiecie.

23 lutego David Lepich awansował do finału wojewódzkiego w rozgrywkach indywidualnych.

Gratulujemy naszym uczniom!!!

Adam Boszczar