Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 9 listopada br. zostały zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Bez zmian pracują nasze oddziały przedszkolne.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła podstawowa ma obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Są to najważniejsze zmiany w funkcjonowaniu szkół i placówek oświatowych. Zachęcamy do bieżącego śledzenia informacji udostępnianych na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja oraz wiadomości zamieszczanych na stronie internetowej i w mobiDzienniku.

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego do udziału w kilku konkursach realizowanych on-line związanych z tematyką „zielonej energii".
Zarówno na zwycięzców poszczególnych konkursów, jak i najaktywniejszych przedszkoli oraz szkół czekają cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora - PGE Energia Odnawialna.

Współorganizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu oraz Przedszkole Publiczne nr 25 w Opolu.
Szczegóły na stronie http://elektryk.opole.pl/konkursy-oze